Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - 

Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia

w Piekoszowie 

Loading...
http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.obrazgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.pismogk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.grobgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.4gk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.adoragk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.gwiazda_slidegk-is-125.jpg

 

Wakacje z Bogiem 2018

Wakacje z Bogiem 2018

Kolejna edycja letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży WAKACJE Z BOGIEM termin: 22 VI - 3 VII 2018r. koszt wypoczynku...

Pokaż cały artykuł

Pielgrzymka Dziękczynna do Sanktuarium MB w Lourdes

Pielgrzymka Dziękczynna do Sanktuarium MB w Lourdes

  W Roku Jubileuszowym 160-lecia objawień w Lourdes nasza parafia organizuje Pielgrzymkę Dziękczynną za 50-lecie koronac...

Pokaż cały artykuł

Zdjęcia z uroczystości koronacji

Zdjęcia z uroczystości koronacji

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy dysponują zdjęciami z uroczystości koronacji naszego obrazu – prosi...

Pokaż cały artykuł

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Rekolekcje Wielkopostne 2018

            REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie  22 – 25 marca 2018 r. W ROKU...

Pokaż cały artykuł

Ferie w Karpaczu 2018 - podsumowanie

Ferie w Karpaczu 2018 - podsumowanie

  Kolejny nasz zimowy turnus - szkoła narciarska za nami! Pozostały piękne wspomnienia i... FILM :) Piękny czas i fanta...

Pokaż cały artykuł

Droga Krzyżowa 2018

Droga Krzyżowa 2018

  Okres Wielkiego Postu to czas kiedy w parafiach odprawiane są nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W Naszej P...

Pokaż cały artykuł

Pielgrzymi w Piekoszowie

 

 

b_150_100_16777215_00_images_Artykuly_pielgrzymka_sierpien_2013.jpgSierpień jest miesiącem licznych Pielgrzymek do tronu Matki Bożej w Częstochowie. Przez naszą Parafię każdego roku przechodzą dwie Pielgrzymki. 

Podobnie było i w tym roku. Ósmego sierpnia zawitali do nas Pielgrzymi z Sandomierza i Ostrowca Świętokrzyskiego.

O godzinie 8.30 uczestniczyli oni w naszym Sanktuarium we Mszy Świętej, której przewodniczył bp pomocniczy diecezji sandomierskiej Edward Frankowski. Natomiast dziewiątego sierpnia gościliśmy uczestników XXXII Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej. O godzinie 11 pokłonili się oni Matce Bożej Piekoszowskiej, a nieco później uczestniczyli we Mszy Świętej sprawowanej na ołtarzu polowym, której przewodniczył ks. bp Kazimierz Gurda. Po zakończonej Eucharystii pielgrzymi spożyli postny, lecz bardzo smaczny obiad przygotowany przez naszych parafian.

Gościmy:

308233
Dziś: Dziś: 89
W tym miesiącuW tym miesiącu7497
Wszystkich:Wszystkich:308233

----------------------

Witamy serdecznie, jesteś 23 osobą aktualnie oglądającą stronę.

Liturgia

Dekanat piekoszowski

Szukaj