Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - 

Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia

w Piekoszowie 

Loading...
http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.obrazgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.pismogk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.grobgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.4gk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.adoragk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.gwiazda_slidegk-is-125.jpg

 

Sympozjum naukowe

Sympozjum naukowe "Oto Matka Twoja"

W Piekoszowie odbyło się sympozjum naukowe poświęcone 50-leciu koronacji obrazu Matki Bożej Piekoszowskiej. Główne obcho...

Pokaż cały artykuł

Sympozjum naukowe

Sympozjum naukowe

W przeżywanym Roku Jubileuszu 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia organizujemy Sympozjum pt.: „Oto Matka...

Pokaż cały artykuł

Odpust Parafialny

Odpust Parafialny

Odpust w uroczystość Zesłania Ducha Świętego z asystą wojskową. Ks. Proboszcz Kustosz naszego Sanktuarium otrzymał z rą...

Pokaż cały artykuł

Majówka Rowerowa z Bogiem

Majówka Rowerowa z Bogiem

{AG rootFolder="/images/" thumbWidth="220" thumbHeight="140" thumbAutoSize="width" arrange="name" backgroundColor="fffff...

Pokaż cały artykuł

Kalendarium Roku Jubileuszowego 2018

Kalendarium Roku Jubileuszowego 2018

{AG rootFolder="/images/" thumbWidth="220" thumbHeight="140" thumbAutoSize="width" arrange="name" backgroundColor="fffff...

Pokaż cały artykuł

TRIDUUM PASCHALNE 2018 - fotorelacja

TRIDUUM PASCHALNE 2018 - fotorelacja

{AG rootFolder="/images/" thumbWidth="220" thumbHeight="140" thumbAutoSize="width" arrange="name" backgroundColor="fffff...

Pokaż cały artykuł

MINISTRANCI I SCHOLA NA WYCIECZCE

W pierwszą sobotę listopada dzieci ze scholi i nasi ministranci wraz z opiekunami: księżmi wikariuszami Szymonem i Michałem, s. Kamilą,
p. Anetą oraz p. Zenonem, udali się na jesienną wycieczkę na Górny Śląsk.

Z Piekoszowa wyruszyliśmy kilka minut po godz. 8.00. Pierwszym celem naszej wyprawy była Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. Tam zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, dostaliśmy hełmy i zjechaliśmy szolą (windą) pod ziemię. Przeszliśmy ok. 1,5 km. podziemnymi chodnikami o różnej wysokości. Czasami, wyższe osoby, musiały się mocno schylić, aby dały radę przejść i nadążyć za grupą. Ostatnie 300 m. pod ziemią przepłynęliśmy łodziami.

Z Tarnowskich Góry udaliśmy się do Rudy Śląskiej – Goduli. Tam w rodzinnej parafii ks. Michała została odprawiona Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Szymon. Po Mszy św. krótką historię parafii przedstawił ks. Jan Małysek – emerytowany proboszcz.

Z Goduli udaliśmy się na Halembę do Aquadromu. Tam spędziliśmy blisko 2 godziny korzystając z różnych wodnych atrakcji.

Ostatnim punktem naszej wycieczki był… McDolnald`s w Katowicach. Oczywiście, jadąc z dziećmi, nie można pominąć tego miejsca, gdzie naprawdę można „zdrowo” zjeść J.

Po obfitej kolacji udaliśmy się w drogę powrotną. W autokarze odbył się „Konkurs piosenki wycieczkowej”. Każdy mógł do mikrofonu zaśpiewać ulubioną piosenkę. Ks. Szymon zadbał także o nagrody. W Piekoszowie byliśmy kilka minut po godz. 22.00.

Gościmy:

335350
Dziś: Dziś: 28
W tym miesiącuW tym miesiącu5682
Wszystkich:Wszystkich:335350

----------------------

Witamy serdecznie, jesteś 7 osobą aktualnie oglądającą stronę.

Liturgia

Dekanat piekoszowski

Szukaj