Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - 

Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia

w Piekoszowie 

Loading...
http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.obrazgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.pismogk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.grobgk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.4gk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.adoragk-is-125.jpg http://parafiapiekoszow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Naglowek.gwiazda_slidegk-is-125.jpg

 

Wakacje z Bogiem 2018

Wakacje z Bogiem 2018

Kolejna edycja letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży WAKACJE Z BOGIEM termin: 22 VI - 3 VII 2018r. koszt wypoczynku...

Pokaż cały artykuł

Pielgrzymka Dziękczynna do Sanktuarium MB w Lourdes

Pielgrzymka Dziękczynna do Sanktuarium MB w Lourdes

  W Roku Jubileuszowym 160-lecia objawień w Lourdes nasza parafia organizuje Pielgrzymkę Dziękczynną za 50-lecie koronac...

Pokaż cały artykuł

Zdjęcia z uroczystości koronacji

Zdjęcia z uroczystości koronacji

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy dysponują zdjęciami z uroczystości koronacji naszego obrazu – prosi...

Pokaż cały artykuł

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Rekolekcje Wielkopostne 2018

            REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie  22 – 25 marca 2018 r. W ROKU...

Pokaż cały artykuł

Ferie w Karpaczu 2018 - podsumowanie

Ferie w Karpaczu 2018 - podsumowanie

  Kolejny nasz zimowy turnus - szkoła narciarska za nami! Pozostały piękne wspomnienia i... FILM :) Piękny czas i fanta...

Pokaż cały artykuł

Droga Krzyżowa 2018

Droga Krzyżowa 2018

  Okres Wielkiego Postu to czas kiedy w parafiach odprawiane są nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W Naszej P...

Pokaż cały artykuł

MINISTRANCI I SCHOLA NA WYCIECZCE

W pierwszą sobotę listopada dzieci ze scholi i nasi ministranci wraz z opiekunami: księżmi wikariuszami Szymonem i Michałem, s. Kamilą,
p. Anetą oraz p. Zenonem, udali się na jesienną wycieczkę na Górny Śląsk.

Z Piekoszowa wyruszyliśmy kilka minut po godz. 8.00. Pierwszym celem naszej wyprawy była Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. Tam zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, dostaliśmy hełmy i zjechaliśmy szolą (windą) pod ziemię. Przeszliśmy ok. 1,5 km. podziemnymi chodnikami o różnej wysokości. Czasami, wyższe osoby, musiały się mocno schylić, aby dały radę przejść i nadążyć za grupą. Ostatnie 300 m. pod ziemią przepłynęliśmy łodziami.

Z Tarnowskich Góry udaliśmy się do Rudy Śląskiej – Goduli. Tam w rodzinnej parafii ks. Michała została odprawiona Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Szymon. Po Mszy św. krótką historię parafii przedstawił ks. Jan Małysek – emerytowany proboszcz.

Z Goduli udaliśmy się na Halembę do Aquadromu. Tam spędziliśmy blisko 2 godziny korzystając z różnych wodnych atrakcji.

Ostatnim punktem naszej wycieczki był… McDolnald`s w Katowicach. Oczywiście, jadąc z dziećmi, nie można pominąć tego miejsca, gdzie naprawdę można „zdrowo” zjeść J.

Po obfitej kolacji udaliśmy się w drogę powrotną. W autokarze odbył się „Konkurs piosenki wycieczkowej”. Każdy mógł do mikrofonu zaśpiewać ulubioną piosenkę. Ks. Szymon zadbał także o nagrody. W Piekoszowie byliśmy kilka minut po godz. 22.00.

Gościmy:

308226
Dziś: Dziś: 82
W tym miesiącuW tym miesiącu7490
Wszystkich:Wszystkich:308226

----------------------

Witamy serdecznie, jesteś 12 osobą aktualnie oglądającą stronę.

Liturgia

Dekanat piekoszowski

Szukaj