PRZEZYJMY TO JESZCZE RAZ…. KONCERT POŻEGNALNY P. GRZEGORZA KRASOWSKIEGO

W niedzielę, 28 września, po Mszy Świętej o godz. 18.00, w naszym sanktuarium odbył się wyjątkowy koncert muzyki organowej i kameralnej. Wystąpili: Grzegorz Krasowski – nasz organista, który w najbliższym czasie rozpoczyna dalsze studia organistowskie w Bydgoszczy, oraz Weronika Lis (skrzypce) i Weronika Rogoza (flet). W programie znalazły się dzieła wielkich mistrzów, m.in. Jana Sebastiana Bacha, Dietricha Buxtehudego, Franza Schuberta i Ennia Morricone. Publiczność mogła usłyszeć zarówno majestatyczne utwory […]