Akcja oddawania krwi w naszej Parafii

Odpowiadając na niedawny apel ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego  Nasza Parafia we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach organizuje akcję honorowego oddawania krwi. W niedzielę 13 marca w Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie, każdy kto chciałby podzielić się cząstką siebie z potrzebującymi będzie mógł to uczynić w godzinach 8.00 – 14.00. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego. 

Tak uczył nas Św. Jan Paweł II: “Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to gest wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To DAR ŻYCIA … Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata”. Niech oddanie krwi będzie naszym darem dla potrzebujących w trwającym Roku Miłosierdzia. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy