Boże Narodzenie 2014 w Naszej Parafii

W dniach 19-21 grudnia przeżywaliśmy w Naszej Parafii Rekolekcje Adwentowe. Nauki głosił Ks. Paweł Sobierajski. Na każdej Mszy Świętej licznie zgromadzeni parafianie z wielkim zaangażowaniem słuchali nauk Rekolekcjonisty. W sobotę 20 grudnia odbyła się spowiedź rekolekcyjna. Przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy od uroczystej Pasterki, którą uświetniła nasza parafialna orkiestra.

Miłym akcentem tegorocznych Świąt był śpiew kolęd w Naszym Sanktuarium w wykonaniu Pana Andrzeja Piasecznego. W Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Pan Andrzej śpiewał kolędy podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 i po jej zakończeniu. Dziękujemy Nowonarodzonemu Chrystusowi za wszelkie łaski jakich udzielił Naszej Wspólnocie Parafialnej w tych Dniach Świątecznych. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy