Ciepły i piękny lipcowy wieczór fatimski

W minioną środę 13 lipca br. przeżyliśmy z Matką Bożą kolejny wieczór fatimski, w czasie którego w naszej modlitwie polecaliśmy intencję dziękczynno-błagalne. Mszy Świętej o godzinie 20:00 przewodniczył nasz rodak ks. dr Mirosław Kowalski, wykładowca liturgiki w naszym kieleckim seminarium duchownym. W tym miesiącu modliliśmy się za mieszkańców Jaworzni i Gniewiec, którzy poprowadzili nabożeństwo oraz ponieśli krzyż i pięknie przystrojoną figurę Matki Bożej Fatimskiej. Na zakończenie naszym zwyczajem życzyliśmy sobie nawzajem dobrej nocy, pomodliliśmy się Apelem Jasnogórskim i tradycyjnie zaśpiewaliśmy pieść “Zapada zmrok”. 

Zapraszamy na kolejny wieczór fatimski już 13 sierpnia o godzinie 20:00.  

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy