Codzienny Apel Jasnogórski podczas trwania Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej

W tym roku po raz trzeci została utworzona na Pieszej Pielgrzymce Kieleckiej czternasta, stacjonarna grupa. Jest to grupa duchowa. Kolor grupy jest żółto –  biały, a jej patronem  jest św. Jan Paweł  II. Jej członkami są osoby, które ze  względu na  słaby  stan  zdrowia  lub  inne  przeszkody  nie  będą  mogły  pielgrzymować pieszo do Częstochowy.

Spotkania Parafian z Piekoszowa, którzy zapisali się do grupy duchowej będą odbywać się w Naszym Kościele, w każdy dzień Pielgrzymki tj. w  dniach  od  6 do 13 sierpnia ok. 20.50. Każdego dnia będziemy słuchać rozważań,odmawiać dziesiątek różańca, śpiewać pieśni Maryjne. Spotkania będą kończyć się wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, także tych, którzy nie zapisali się do grupy duchowej.  

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy