CZERWCOWE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE 2024

W czerwcowych objawieniach fatimskich Matka Boża prosiła o odprawianie nabożeństwa do jej Niepokalanego Serca. S. Łucja usłyszała wtedy od Matki Najświętszej słowa, że nie zostanie na ziemi sama. Maria zachęciła ją, aby nie traciła odwagi i miała świadomość, że nigdy jej nie opuści, a jej Niepokalane Serce będzie jej ucieczką i drogą, która zaprowadzi ją do Boga.

Podobnie i my otoczyliśmy Maryję przeżywając jej obecność, prosząc, aby była dla nas niezawodną ucieczką. Jej przykład zawierzenia stał się przewodnim motywem naszego czerwcowego nabożeństwa fatimskiego, któremu towarzyszyła wyjątkowa oprawa muzyczna artystów z zespołu Wincentowianie, grających na saksofonie i akordeonie.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać! wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Maryi i wspólnie z nami uwielbiali jej Niepokalane Serce.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy