Czerwcowe nabożeństwo Fatimskie

13 czerwca, w niedzielę wspólnota parafii i przybyli pielgrzymi zebrali się o godzinie 20:00 w naszym Sanktuarium na sprawowanie Eucharystii i nabożeństwo Fatimskie. Homilię wygłosił do nas ks. Szymon, który zaznaczył, że objawienia z Fatimy to coś więcej niż fatimskie dzieci i gromadzenie się 13-go dnia miesiąca w kościele. Przypomniał, że Maryja daje w nich każdemu z nas konkretny przekaz wskazujący drogę do nawrócenia osobistego i społecznego. 

Niestety, pogoda uniemożliwiła nam odbycie procesji z pięknie przystrojoną przez mieszkańców Piekoszowa figurą Matki Bożej Fatimskiej. Pozostając w kościele ofiarowaliśmy modlitwę różańcową we wszystkich intencjach, z którymi przyszliśmy na to spotkanie z Matką Bożą. W naszej modlitwie uczestniczyła także s. Judyta Bożek, misjonarka posługująca w Zambii.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy