Drodzy Parafianie! Szanowni Pielgrzymi!

Cieszy nas fakt tak licznego duchowego uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej z naszego Sanktuarium!

Nie bez znaczenia są Wasze pozytywne opinie o jakości przekazu, który jest ukierunkowany na przeżycie Mszy św., a nie tylko na jej oglądanie. Jest to zasługa profesjonalnej pracy operatorów kamer. Chcemy tą drogą docierać do głębi oczekiwań ludzi wierzących – pragnących się jednoczyć na modlitwie nie tylko z terenu naszej parafii, ale i z innych zakątków naszej Ojczyzny, jak również Europy i Świata.

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo potrwa taka konieczność przekazu internetowego. To wszystko generuje koszty (sprzęt + operatorzy kamer).

Zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie finansowe, aby była możliwa kontynuacja tego Dzieła.
Ofiary można wpłacać na konto:

ING Bank Śląski S.A. O. w Kielcach: 90 1050 1416 1000 0022 0932 7028

Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”!

Jednocześnie przypominamy, że za wszystkich dobrodziejów naszego Sanktuarium modlimy się każdego 8 dnia miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.

Wasi Duszpasterze