Dzień Papieski w naszej parafii

W niedzielę 11 października będziemy w polskim kościele przeżywać XV Dzień Papieski, którego hasło brzmi: Jan Paweł II – Patron rodziny. Obchody Dnia Papieskiego łączy jeden główny cel, jakim jest propagowanie życia i nauczania Świętego Jana Pawła II. W związku z tym zapraszamy wszystkich parafian w niedzielę 11 października na godz. 20.00 do naszego kościoła parafialnego na wspólną modlitwę i refleksję nad postacią Świętego Jana Pawła II. O 20.00 rozpoczniemy różaniec, którego rozważania będą oparte o słowa papieża Polaka. Po różańcu wysłuchamy fragmentu kazania papieża z Masłowa z roku 1991. Podczas naszego spotkania usłyszymy również świadectwo księdza, który powie jak wspomina moment wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Zakończeniem naszego spotkania będzie odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich parafian. Szczególnie młodzież naszej parafii. Spotkanie to jest integralną częścią przygotowania do sakramentu bierzmowania.

 

 

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy