Imieniny naszego Księdza Proboszcza

W minioną niedzielę (2 maja) na Mszy Świętej o 10:00 modliliśmy się za naszego Księdza Proboszcza z racji imienin. Mszy Świętej przewodniczył ks. Łukasz Zygmunt a koncelebrowali ją: solenizant ks. Zygmunt Kwieciński, ks. Marek Zielonka, proboszcz parafii Świętomarz oraz nasi wikariusze ks. Szymon Usarz oraz ks. Karol Rasała, którzy modlili się w intencji solenizanta. 

Na zakończenie Mszy Świętej delegacje m.in. dzieci z Rycerstwa Niepokalanej i scholi Boże Nutki, przedstawicieli OSP Piekoszów oraz wspólnoty Oazy Rodzin Domowego Kościoła złożyły Księdzu Proboszczowi życzenia imieninowe. 

Czcigodny Księże Proboszczu! W dniu Twoich imienin przyjmij wiązankę najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Ci: nieustannej Bożej opieki, obfitości łask potrzebnych w posłudze kapłańskiej, zdrowia, pogody ducha i nieustannej opieki Matki Bożej Miłosierdzia – naszej Piekoszowskiej Pani!