Imieniny naszego Księdza Proboszcza

W minioną niedzielę (2 maja) na Mszy Świętej o 10:00 modliliśmy się za naszego Księdza Proboszcza z racji imienin. Mszy Świętej przewodniczył ks. Łukasz Zygmunt a koncelebrowali ją: solenizant ks. Zygmunt Kwieciński, ks. Marek Zielonka, proboszcz parafii Świętomarz oraz nasi wikariusze ks. Szymon oraz ks. Karol, którzy modlili się w intencji solenizanta. 

Na zakończenie Mszy Świętej delegacje m.in. dzieci z Rycerstwa Niepokalanej i scholi Boże Nutki, przedstawicieli OSP Piekoszów oraz wspólnoty Oazy Rodzin Domowego Kościoła złożyły Księdzu Proboszczowi życzenia imieninowe. 

Czcigodny Księże Proboszczu! W dniu Twoich imienin przyjmij wiązankę najserdeczniejszych życzeń. Życzymy Ci: nieustannej Bożej opieki, obfitości łask potrzebnych w posłudze kapłańskiej, zdrowia, pogody ducha i nieustannej opieki Matki Bożej Miłosierdzia – naszej Piekoszowskiej Pani!

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy