Informacja o wyborze Zarządzającego projektem

Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piekoszowie informuje, na podstawie przepisów udzielania zamówień publicznych finansowanych ze środków Unii Europejskiej przekraczających wartość 50 tys. PLN netto, tj. bez podatku od towarów i usług (VAT), że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na Zarządzanie projektem „Renowacja elewacji zachodniej i wież kościoła parafialnego p.w. Narodzenia N.M.P. w Piekoszowie wraz z dostosowaniem do funkcji turystycznych”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 4 „Dziedzictwo naturalne i kulturowe”,  Działanie 4.4 „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i naturalnego”, wybrana została, oferta:

Fundacja – Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach

z siedzibą w Starachowicach, przy ul. Mickiewicza 1 a, 27-200 Starachowice,

wpisana  do KRS pod numerem: 0000057993, NIP: 6640012038,  REGON: 290377240

W postępowaniu nie złożono innych ofert.

Oferta złożona jest zgodnie z wymogami Ogłoszenia. Złożona oferta nie podlega odrzuceniu. Wybrana oferta otrzymała 90 punktów w ramach przyjętych kryteriów wyboru oferty. Cena oferty mieści się w kwocie, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.