Misjonarze w Naszej Parafii

W ostatnim czasie Naszą Wspólnotę parafialną odwiedziło dwóch misjonarzy. Byli to ks. Grzegorz Pańczyk pracujący w Peru i ks. Wojciech Skorupa posługujący w Kazachstanie. Wygłosili oni Słowo Boże oraz zbierali ofiary na potrzeby swoich wspólnot, w których posługują. Owocem ich przybycia są Koła Misyjne, które zostały założone w naszej parafii.

Wielu parafian, wyraziło zapisując się do tych Kół swoją gotowość wsparcia modlitewnego dla misjonarzy i misji. Gdyby ktoś chciał zapisać się jeszcze do Misyjnego Koła: dzieci, młodzieży i dorosłych jest oczywiście taka możliwość. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy