Modlitwa Kościoła w XI Tygodniu Wychowania

Początek roku szkolnego jest okazją i przyczynkiem do zwrócenia szczególnej uwagi na wychowanie młodego pokolenia. Każdy chrześcijanin niezależnie od tego jakie realizuje w Kościele powołanie zaproszony jest w kolejnym już XI Tygodniu Wychowania przeżywanym pod hasłem “W blasku ojcostwa” do włączenia się w modlitwę w intencji młodego pokolenia, wszystkich, którzy podejmują trud wychowania: rodziców, nauczycieli, wychowawców, dziadków i opiekunów. Temat tegorocznego Tygodnia Wychowania odwołuje się oczywiście do przeżywanego w całym Kościele roku św. Józefa, potrwa on w tym roku od 12-18 września.

Zapraszamy na codzienne Eucharystie do naszego Sanktuarium w czasie których modlić się będziemy o to, aby wychowawcy swoją mądrością i miłością do Boga i Ojczyzny kształtowali młode pokolenie oraz aby ono było otwarte na zdobywanie wiedzy i życiowej mądrości oraz łaski jakich mu Bóg udziela.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy