Oddając chwałę Bogu! – wieczór uwielbienia

W najbliższą środę (29 września br.) w święto świętych Archaniołów po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na Wieczór Uwielbienia. Będzie to adoracja Najświętszego Sakramentu poprzez muzykę, śpiew i modlitwę uwielbienia. Wieczór poprowadzi Wspólnota Miriam z Włoszczowy wspólnie z naszą scholą muzyczną i wspólnotą Domowego Kościoła.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uwielbiać Boga i odpocząć w Jego obecności. Zaproszenie kierujemy szczególnie do młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzinami oraz wszystkich wspólnot maryjnych. Niech nasza świątynia wypełni się wielkim uwielbieniem Boga w tym co od Niego otrzymujemy.

Do zobaczenia!

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy