Ogłoszenie [24.09.2021]

📢📢📢 Szczęść Boże Drodzy Kandydaci!

‼️z cyklu: przypominajka….

✅Indeksy możemy odbierać po każdej Mszy Świętej w zakrystii, bezpośrednio u mnie. Proszę pamiętajcie, żeby uzupełniać w nich daty, kiedy idziecie na nabożeństwo – brak wpisanej odpowiedniej daty będzie skutkował brakiem wpisu. Przypominam, że indeksy zostawiamy w koszyku przed ołtarzem PRZED MSZĄ ŚWIĘTĄ, nie w trakcie.

✅W środę po Mszy Świętej odbędzie się w naszej parafii Wieczór Uwielbienia – adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam na nią Was wraz rodzicami. Przed adoracją indeksy zostawiamy w koszyku.

✅W nadchodzącym tygodniu przypada I piątek miesiąca – jest to dzień spowiedzi. Zapraszam Was do odpowiedniego przygotowania się i przystąpienia do tego Sakramentu. Rachunek Sumienia dla kandydata zamieszczę pod tym postem – jest on jednym z warunków dobrej spowiedzi. Na początku spowiedzi proszę poinformujcie księdza, że jesteście kandydatami do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

✅Od piątku również rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, w których uczestniczą także Kandydaci 🙂 na tygodniu o 17:15, w niedzielę o 17:30.

✅Niebawem prześlę informację dotyczące zdawania pytań.
ℹ️ W razie pytań/wątpliwości proszę o kontakt bezpośredni, w szczególnych przypadkach telefoniczny +48 794 799 385 lub za pośrednictwem Messengera.
🙏 Z pozdrowieniami w Panu!
xKarol