Oświadczenie rodziców dzieci komunijnych [WZÓR]

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami dotyczącymi przygotowania i przeprowadzenia I Komunii Świętej dzieci klas III informujemy: 1) otrzymaliśmy zalecenie z Kurii Diecezjalnej dotyczące sposobu przeprowadzenia I Komunii Świętej 2) na spotkaniu z przedstawicielami rodziców dzieci kl. III z duszpasterzami ustaliliśmy: I – termin I Komunii Świętej w dniu 9 maja w 2 grupach (I grupa na Mszy o godzinie 12:00; II grupa na mszy świętej o godzinie 14:00). Na prośbę rodziców ustaliliśmy III termin na dzień 20 czerwca (niedziela) godzina 12:00. II – pozostaje aktualnym sposób przystąpienia dziecka do I Komunii Świętej indywidualnie, w gronie najbliższych, po wcześniejszym ustaleniu terminu z duszpasterzami.
Rodzice dziecka składają pisemną deklarację o zgodzie na przystąpienie dziecka do I Komunii Świętej w wybranym przez nich terminie (w grupie lub indywidualnie) i przynoszą osobiście ową deklarację w najbliższym możliwym czasie (deklarację do pobrania w zakrystii

Poniżej zamieszczamy oświadczenie, które składają rodzice dzieci klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej zgodnie z ustaleniami i niedzielnym ogłoszeniem.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy