Parafialny Festyn Misyjny

W niedzielę 14 czerwca w godzinach 15.00 – 18.00 w Naszej Parafii odbędzie się “Festyn Misyjny”. Wpisuje się on w przeżywany w dnach 12-14 czerwca w Polskim kościele Krajowy Kongres Misyjny. W programie Festynu: gry i zabawy, wspólne tańce przed sceną, konkursy z nagrodami, występy lokalnych artystów. Początek o godz. 15.00 w Kościele. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia i projekcją filmu o misjach, później przenosimy się na plac przykościelny. Zapraszamy wszystkich parafian, w każdym wieku, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie.  Na naszym Parafialnym Festynie konkursy i zabawy są przeznaczone zarówna dla przedszkolaka jak i dla babci i dziadka.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy