Poświęcenie pojazdów

W niedzielę, 26 lipca 2020 r. – na zakończenie XXI Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa – po każdej Mszy św. miało miejsce poświęcenie pojazdów mechanicznych oraz udzielaliśmy błogosławieństwa kierowcom.

Przy poświęceniu można było złożyć ofiarę: 1 grosz za 1 bezpiecznie przejechany kilometr. Dochód z akcji przeznaczony jest na organizację MIVA-POLSKA, czyli na zakup środków transportu dla naszych polskich misjonarzy.

Razem z Domem dla Niepełnosprawnych zorganizowaliśmy także akcję honorowego krwiodawstwa. W godzinach od 9.00-13.00 przy Domu dla Niepełnosprawnych można było oddać krew, której – szczególnie w czasie wakacji – tak bardzo brakuje.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy