Święte Triduum Paschalne w Naszym Sanktuarium – GALERIA

W pierwszym tygodniu kwietnia przeżywaliśmy w Kościele Święte Triduum Paschalne. Jest to dla nas ludzi wierzących najświętszy czas w ciągu roku liturgicznego. W Wielki Czwartek wspominaliśmy Ostatnią Wieczerzę i ustanowienie Sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa. Wielki Piątek to jedyny dzień w ciągu roku kiedy Kościół nie sprawuje Eucharystii. Tego dnia z zadumą pochylamy się nad tajemnica męki i śmierci Chrystusa.

W Sobotę wieczorem rozpoczynają się Święta Wielkanocne. Msza Święta Wigilii Paschalnej jest uroczystym wspomnieniem Zmartwychwstania Jezusa. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tych Świętych Wydarzeń, które przeżywaliśmy w Naszym Sanktuarium. 

{AG rootFolder=”/images/” thumbWidth=”220″ thumbHeight=”140″ thumbAutoSize=”width” arrange=”name” backgroundColor=”ffffff” foregroundColor=”808080″ highliteColor=”fea804″ frame_width=”800″ frame_height=”600″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”10″ albumUse=”1″ showSignature=”0″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”0″ template=”classic” popupEngine=”slimbox”}Galerie/triduum{/AG}

{nomultithumb}

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy