Tornister pełen uśmiechów

Nasz parafia włącza się w ogólnopolską akcję organizowaną przez Caritas “Tornister Pełen Uśmiechów”. Akcja ta ma na celu pomoc dzieciom z rodzin wielodzietnych w przygotowaniu dla nich wyprawki szkolnej. W związku z tym w przyszłą niedzielę 24. 08  po Mszach św. można składać do koszy przygotowanych w kościele nowe przybory i artykuły szkolne, takie jak: zeszyty, długopisy, ołówki, kredki i flamastry, plastelinę, farby, pędzelki, przybory geometryczne, blok rysunkowy. Zachęcamy Parafian o włączenie się w tę akcję, aby wesprzeć dzieci i młodzież z rodzin wielodzietnych oraz w trudnej sytuacji. Za ofiarowane artykuły serdeczne Bóg zapłać.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy