Uczestnicy Pieszych Pielgrzymek na Jasną Górę w Naszym Sanktuarium

Od Mszy św. w Wiślickim Sanktuarium, której przewodniczył bp Kazimierz Ryczan, rozpoczęła się XXXIII Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę. Przed pątnikami ok. 200 km drogi, do Jasnej Góry dotrą 13 sierpnia. Pielgrzymi Kieleckiej Pielgrzymki przybędą do Naszego Sanktuarium w sobotę 09 sierpnia.

O godzinie 11.00 będą uczestniczyć we Mszy Świętej sprawowanej na placu przykościelnym. Po zakończonej Eucharystii pątnicy zjedzą obiad przygotowany przez Naszych Parafian. Dwa dni wcześniej 07 sierpnia przybędą do Nas pątnicy Pielgrzymki Ostrowieckiej. Będą nocowali w naszej parafii: w Łaziskach i w Micigoździe. W piątek rano będą uczestniczyć w Naszym Sanktuarium we Mszy Świętej, zjedzą śniadanie i wyruszą w dalszą drogę do Tronu Maryi.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy