W czasie Misji pamiętamy o chorych

We wtorek, 4 września – w trzecim dniu Misji Świętych – obchodziliśmy Dzień Chorych.

Podczas każdej Mszy św. modliliśmy się za chorych i cierpiących parafian oraz był udzielany Sakrament Chorych. W naszej modlitwie uczestniczyli także przedstawiciele Domu dla Niepełnosprawnych, który od ponad 25 lat znajduje się nieopodal naszego sanktuarium.

Tych chorych, którzy nie mogli przybyć do kościoła, chcemy odwiedzić z posługą sakramentalną w domach w najbliższy piątek, 7 września – począwszy od godz. 8.30. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie pod nr tel. 510-005-607. Nie trzeba zgłaszać tych chorych, których kapłani odwiedzają co miesiąc.

Wieczorny Apel Maryjny poprowadził dzisiaj ks. Jarosław Hybza. Swoje rozważania oparł o fragment Ewangelii o weselu w Kanie Galilejskiej. Po rozważaniu zostały odczytane prośby napisane przez wiernych na kartkach, następnie odmówiliśmy jedną tajemnicę Różańca Świętego i odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski.

Pieśnią „Ze łzami w oczach już żegnamy, o Pani słodki obraz Twój” zakończyliśmy trzeci dzień naszych Misji Świętych – ZOBACZ RELACJĘ FILMOWĄ
 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy