W dniu Matki Bożej Fatimskiej

W minioną sobotę, 13 maja br. we wspomnienie Najświętszej Marii Panny Fatimskiej nasza wspólnota parafialna wraz z pielgrzymami spotkała się o godzinie 20:00 na pierwszym w tym roku Nabożeństwie Fatimskim. Licznie zgromadzeni parafianie i pielgrzymi wypełnili nasz piekoszowski wieczernik. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Zygmunt Kwieciński. Przypomniał w niej wezwanie z Fatimy, jak również ukazał jego ścisły związek z Nabożeństwem Pierwszych Sobót Miesiąca. W tym miesiącu polecaliśmy mieszkańców Wincentowa i Zrębów, którzy poprowadzili dla nas modlitwę, przyozdobili i ponieśli figurę Matki Bożej Fatimskiej. Nasze spotkanie zakończyliśmy pożegnaniem, życząc wzajemnie poszczególnym miejscowościom dobrej nocy, zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski oraz tradycyjnie pieśń „Zapada zmrok”.

Zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie 13 czerwca o 20:00. W przyszłym miesiącu modlić się będziemy za mieszkańców Piekoszowa. Do zobaczenia!

Ave Maryja! 

Film z Nabożeństwa Fatimskiego