W dniu Matki Bożej Fatimskiej

W minioną sobotę, 13 maja br. we wspomnienie Najświętszej Marii Panny Fatimskiej nasza wspólnota parafialna wraz z pielgrzymami spotkała się o godzinie 20:00 na pierwszym w tym roku Nabożeństwie Fatimskim. Licznie zgromadzeni parafianie i pielgrzymi wypełnili nasz piekoszowski wieczernik. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Zygmunt Kwieciński. Przypomniał w niej wezwanie z Fatimy, jak również ukazał jego ścisły związek z Nabożeństwem Pierwszych Sobót Miesiąca. W tym miesiącu polecaliśmy mieszkańców Wincentowa i Zrębów, którzy poprowadzili dla nas modlitwę, przyozdobili i ponieśli figurę Matki Bożej Fatimskiej. Nasze spotkanie zakończyliśmy pożegnaniem, życząc wzajemnie poszczególnym miejscowościom dobrej nocy, zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski oraz tradycyjnie pieśń “Zapada zmrok”.

Zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie 13 czerwca o 20:00. W przyszłym miesiącu modlić się będziemy za mieszkańców Piekoszowa. Do zobaczenia!

Ave Maryja! 

Film z Nabożeństwa Fatimskiego

 

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy