Wakacje z Bogiem – Stegna 2020 zakończone!

W poniedziałek, 6 lipca 2020 r. dzieci z naszej parafii bezpiecznie powróciły z Wakacji z Bogiem. Grupa 110 dzieci z opiekunami wypoczywała nad Bałtykiem. Mając na uwadze zagrożenie koronawirusem z zachowaniem szczególnej ostrożności wypoczynek jak najbardziej się udał!

Dziś już spokojnie możemy powiedzieć, że nikt nie został zakażony.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich wychowawców – Paniom: Stępień Sylwii, Dominice Sadowskiej, Renacie Przepióra, Annie Madej, Annie Żarnowieckiej-Pabjan, Sylwii Marzec, Jolancie Laskowskiej, dla ratowników: Jarosławowi Zachara, Przemysławowi Kobyłeckiemu i dla pielęgniarki Pani Iwony Gos za podjęty trud i opiekę nad dziećmi.

W imieniu uczestników dziękujemy również Gminie Piekoszów za dofinansowanie wyjazdu.

Wszystkim zaangażowanym, aby wyjazd mógł się odbyć – Paniom Annie Gwiazda, Katarzynie Latała, Elizie i Oliwii Janus, Patrycji i Pauli Pajdak, Patrycji Kobyłeckiej i wielu wielu innym osobom – składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! A teraz czekamy do kolejnych edycji!

Oby były równie szczęśliwe i bezpieczne!

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy