Wakacje z Bogiem – Stegna 2020 zakończone!

W poniedziałek, 6 lipca 2020 r. dzieci z naszej parafii bezpiecznie powróciły z Wakacji z Bogiem. Grupa 110 dzieci z opiekunami wypoczywała nad Bałtykiem. Mając na uwadze zagrożenie koronawirusem z zachowaniem szczególnej ostrożności wypoczynek jak najbardziej się udał!

Dziś już spokojnie możemy powiedzieć, że nikt nie został zakażony.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich wychowawców – Paniom: Stępień Sylwii, Dominice Sadowskiej, Renacie Przepióra, Annie Madej, Annie Żarnowieckiej-Pabjan, Sylwii Marzec, Jolancie Laskowskiej, dla ratowników: Jarosławowi Zachara, Przemysławowi Kobyłeckiemu i dla pielęgniarki Pani Iwony Gos za podjęty trud i opiekę nad dziećmi.

W imieniu uczestników dziękujemy również Gminie Piekoszów za dofinansowanie wyjazdu.

Wszystkim zaangażowanym, aby wyjazd mógł się odbyć – Paniom Annie Gwiazda, Katarzynie Latała, Elizie i Oliwii Janus, Patrycji i Pauli Pajdak, Patrycji Kobyłeckiej i wielu wielu innym osobom – składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! A teraz czekamy do kolejnych edycji!

Oby były równie szczęśliwe i bezpieczne!