Wakacje z Bogiem w Stegnie zakończone.

Grupa dzieci z naszej parafii wraz z opiekunami, ratownikami i pielęgniarką bezpiecznie powróciły z Wakacji z Bogiem. Grupa wypoczywała na Bałtykiem w pięknej miejscowości Stegna w ośrodku Polar.

Wypoczynek kolejny raz jak najbardziej się udał!

W pierwszej kolejności dziękujemy Panu Bogu i naszej Piekoszowskiej Pani za nieustanną opiekę i błogosławieństwo! Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wychowawcom: Paniom Stępień Sylwii, Stanisławie Moskal-Przepióra, Jolancie Laskowskiej, Annie Borek, Oliwii i Elizie Janus, Patrycji Pajdak, Patrycji Kobyłeckiej, Panu Krzysztofowi Sorbianowi; ratownikom: Jarosławowi Zachara i Przemysławowi Kobyłeckiemu; oraz pielęgniarce Siostrze Gedeonie SSCJ za podjęty trud i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy firmie transportowej Viatoris za bezpieczny przewóz trzema autokarami naszej kolonijnej grupy. W imieniu uczestników dziękujemy również Gminie Piekoszów oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego za dofinansowanie na realizację projektów profilaktycznych. Wszystkim zaangażowanym, aby wyjazd mógł się odbyć – Paniom Annie Gwiazda, Justynie Malarczyk, Magdalenie Korbie, Pelagii Rusieckiej, Panu Arturowi Widłakowi, Kamilowi Madej i wielu wielu innym osobom – składam serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

A teraz czekamy na rozpoczęcie zapisów na ferie zimowe i kolejne wakacje! Oby były równie szczęśliwe i bezpieczne!

A już teraz zapraszamy na film ze wspomnieniami:

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy