Wieczór z Emanuelem

W niedzielę 30 listopada 18.00 w Naszej Parafii odbędzie się Wieczór z Emanuelem. Ideą tego spotkania jest modlitwa i duchowe przygotowanie nas do Światowych Dni Młodzieży. Podczas tego spotkania modlitewnego będziemy: wzywać orędownictwa Ducha Świętego, wielbić Boga śpiewem pieśni animowanym przez Scholę, prosić Boga aby oczyścił naszą wolę, emocję i serce. Każdy będzie mógł podejść do Najświętszego Sakramentu i w ciszy się pomodlić oraz zapalić świecę, która będzie symbolem naszej modlitwy. W trakcie Adoracji kapłani podejdą do każdego i pobłogosławią go poprzez nałożenie rąk. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież, którzy pragną rozpocząć tegoroczny Adwent z Emmanuelem, Bogiem z nami. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy