Wielka Piekoszowska Majówka Rowerowa z Bogiem po raz szósty.

Kolejny raz! Kolejne rekordy! Niesamowite wydarzenie! Nie dziwi, że już w ubiegłym roku zyskała przydomek WIELKA! 60 bochenków chleba, 75 Kg kiełbasy, 27 Km trasy, pewnie z milion atrakcji, nagród i konkursów, 350(!!!) uczestników i naprawdę wiele osób o złotym sercu! Tyle było potrzeba, żebyśmy mogli przeżyć kolejną naszą Majówkę z Bogiem! I odważnie powiemy, że znów po prostu najlepszą!!! Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Soburze, który co roku podejmuje nas wszystkich i udostępnia nam wspaniałe miejsce na majówkę! Dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Piątkowi, za obecność, wsparcie i przykład zdrowego, aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy Panu Staroście Cezaremu Majchrowi za ogromne wsparcie, pomoc i obecność wraz z żoną na majówce. Dziękujemy Siostrze Kamili, która zawsze służy pomocą. Państwu Kosińskim za zaopatrzenie. Bardzo dziękujemy druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Rykoszyna, za zabezpieczenie kolejny już rok całej trasy przejazdu i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem! Dziękujemy Panom Policjantom za przygotowanie nas do bezpiecznej podróży, za konkurs z nagrodami i oczywiście dbanie przez cały czas, abyśmy bezpiecznie dojechali do celu! Dziękujemy Wam wszystkim, którzy włączaliście się w przeprowadzenie naszej Majówki z Bogiem, a nie sposób Was wszystkich wymienić, mam na myśli rodziców, ministrantów i lektorów, i tych którzy włączali się w przygotowanie majówki na długo zanim się odbyła, oraz pomagali przy jej przeprowadzeniu! Jesteście WIELCY i dzięki Wam udało się zrobić kolejny raz coś naprawdę wspaniałego! A przede wszystkim dziękujemy Panu Bogu za błogosławieństwo, bezpieczny czas i udaną pogodę!

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy