Wielka Piekoszowska Majówka Rowerowa z Bogiem po raz szósty.

Kolejny raz! Kolejne rekordy! Niesamowite wydarzenie! Nie dziwi, że już w ubiegłym roku zyskała przydomek WIELKA! 60 bochenków chleba, 75 Kg kiełbasy, 27 Km trasy, pewnie z milion atrakcji, nagród i konkursów, 350(!!!) uczestników i naprawdę wiele osób o złotym sercu! Tyle było potrzeba, żebyśmy mogli przeżyć kolejną naszą Majówkę z Bogiem! I odważnie powiemy, że znów po prostu najlepszą!!! Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Soburze, który co roku podejmuje nas wszystkich i udostępnia nam wspaniałe miejsce na majówkę! Dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Piątkowi, za obecność, wsparcie i przykład zdrowego, aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy Panu Staroście Cezaremu Majchrowi za ogromne wsparcie, pomoc i obecność wraz z żoną na majówce. Dziękujemy Siostrze Kamili, która zawsze służy pomocą. Państwu Kosińskim za zaopatrzenie. Bardzo dziękujemy druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Rykoszyna, za zabezpieczenie kolejny już rok całej trasy przejazdu i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem! Dziękujemy Panom Policjantom za przygotowanie nas do bezpiecznej podróży, za konkurs z nagrodami i oczywiście dbanie przez cały czas, abyśmy bezpiecznie dojechali do celu! Dziękujemy Wam wszystkim, którzy włączaliście się w przeprowadzenie naszej Majówki z Bogiem, a nie sposób Was wszystkich wymienić, mam na myśli rodziców, ministrantów i lektorów, i tych którzy włączali się w przygotowanie majówki na długo zanim się odbyła, oraz pomagali przy jej przeprowadzeniu! Jesteście WIELCY i dzięki Wam udało się zrobić kolejny raz coś naprawdę wspaniałego! A przede wszystkim dziękujemy Panu Bogu za błogosławieństwo, bezpieczny czas i udaną pogodę!