Wielka Piekoszowska Majówka Rowerowa z Bogiem – Z WIARĄ TWORZYMY HISTORIĘ

Kolejny raz! Kolejne rekordy! Niesamowite wydarzenie! Nie dziwi, że w końcu – po pięciu latach – zyskała przydomek WIELKA! 50 bochenków chleba, 62 Kg kiełbasy, 27 Km trasy, pewnie z milion atrakcji, nagród i konkursów, 250(!!!) uczestników i naprawdę wiele osób o złotym sercu! Tyle było potrzeba, żebyśmy mogli przeżyć kolejną naszą Majówkę z Bogiem! I odważnie powiem, że znów po prostu najlepsza!!! Bardzo serdecznie dziękuję Panu Waldemarowi Soburze, że co roku podejmuje nas wszystkich i udostępnia nam wspaniałe miejsce na majówkę! Dziękuję serdecznie Panu Wójtowi Zbigniewowi Piątkowi, za obecność, wsparcie i przykład zdrowego, aktywnego spędzania czasu. Dziękuję Siostrze Kamili, która zawsze służy pomocą. Państwu Kosińskim za zaopatrzenie. Firmie Dąbtour za dowiezienie na miejsce uchodźców z Ukrainy. Bardzo dziękuję druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Rykoszyna, za zabezpieczenie całej trasy przejazdu i czuwanie nad naszym bezpieczeństwem! Dziękuję Panom Policjantom za przygotowanie nas do bezpiecznej podróży, za konkurs z nagrodami i oczywiście dbanie przez cały czas, abyśmy bezpiecznie dojechali do celu! Dziękuję Wam wszystkim, którzy włączaliście się w przeprowadzenie naszej Majówki z Bogiem, a nie sposób Was wszystkich wymienić, mam na myśli rodziców. ministrantów i lektorów, i tych którzy włączali się w przygotowanie majówki na długo zanim się odbyła, oraz pomagali przy jej przeprowadzeniu! Jesteście WIELCY i dzięki Wam udało się zrobić kolejny raz coś naprawdę wspaniałego!

A przede wszystkim dziękuję Panu Bogu za błogosławieństwo, bezpieczny czas i udaną pogodę! xSzymon

 

Koniecznie zobaczcie zdjęcia:

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy