Wyjazd ministrantów do Lipnika – GALERIA

W dniach 15-19 czerwca br. ministranci z naszej parafii udali się na wczasorekolekcje do Lipnika. W ich trakcie służba liturgiczna podziwiała piękno krajobrazów Beskidu Małego oraz uczestniczyła w licznych nabożeństwach liturgicznych (Eucharystia, Nabożeństwo Czerwcowe, Modlitwa Anioł Pański, Korona do Bożego Miłosierdzia oraz wspólna Adoracja Uwielbienia). Ponadto dużą część czasu młodzież spędziła na rekreacji. Ministranci grali w piłkę nożna, siatkówkę, koszykówkę, brali udział w ognisku, zjeżdżali na gondoli i torze saneczkowym. W drodze powrotnej ministranci wraz z opiekunami udali się do Wadowic, aby w tym miejscu podziękować Panu Bogu przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II za wspólnie przeżyty czas letniego wypoczynku. 

 

 

{AG rootFolder=”/images/” thumbWidth=”220″ thumbHeight=”140″ thumbAutoSize=”width” arrange=”name” backgroundColor=”ffffff” foregroundColor=”808080″ highliteColor=”fea804″ frame_width=”800″ frame_height=”600″ newImageTag=”1″ newImageTag_days=”7″ paginUse=”1″ paginImagesPerGallery=”10″ albumUse=”1″ showSignature=”0″ plainTextCaptions=”1″ ignoreError=”1″ ignoreAllError=”0″ template=”classic” popupEngine=”slimbox”}Galerie/lipnik{/AG}

{nomultithumb}

 

 

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy