Wypominki na rok 2021

Rozpoczęliśmy przyjmowanie tzw. wypominków.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wypominków jednorazowych i rocznych. Corocznie od 1 listopada podejmujemy modlitwę za zmarłych w kościele jako znak naszej wiary i miłości wobec naszych bliskich, którzy już odeszli.Ze stolików za ławkami można zabrać kartki na wypominki, które wyraźnie wypisane składamy w zakrystii lub w kancelarii. Za każdą zapisaną osobę na wypominki składamy ofiarę jak w ubiegłym roku.

Wypominki można także do parafii przysyłać przez pocztę elektroniczną na adres [email protected]. Ofiarę można przekazać na konto parafii w tytule wpisując “wypominki” i adres poczty elektronicznej z którego będą wysłane wypominki.


Nie zapominajmy w tych dniach o uporządkowaniu grobów naszych bliskich, o ile tego do tej pory nie zrobiliśmy. Postarajmy się spełnić ten uczynek miłosierdzia, włączając w to również nasze dzieci, aby i one mogły od najmłodszych lat uczyć się szacunku dla miejsc spoczynku tych, którzy już od nas odeszli.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy