Wypominki na rok 2021

Rozpoczęliśmy przyjmowanie tzw. wypominków.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wypominków jednorazowych i rocznych. Corocznie od 1 listopada podejmujemy modlitwę za zmarłych w kościele jako znak naszej wiary i miłości wobec naszych bliskich, którzy już odeszli.Ze stolików za ławkami można zabrać kartki na wypominki, które wyraźnie wypisane składamy w zakrystii lub w kancelarii. Za każdą zapisaną osobę na wypominki składamy ofiarę jak w ubiegłym roku.

Wypominki można także do parafii przysyłać przez pocztę elektroniczną na adres sanktuariumpiekoszow@gmail.com. Ofiarę można przekazać na konto parafii w tytule wpisując “wypominki” i adres poczty elektronicznej z którego będą wysłane wypominki.


Nie zapominajmy w tych dniach o uporządkowaniu grobów naszych bliskich, o ile tego do tej pory nie zrobiliśmy. Postarajmy się spełnić ten uczynek miłosierdzia, włączając w to również nasze dzieci, aby i one mogły od najmłodszych lat uczyć się szacunku dla miejsc spoczynku tych, którzy już od nas odeszli.