Zakończyło się Jerycho Różańcowe

pierwszy czwartek i w pierwszy piątek miesiąca września Adorowaliśmy Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Adoracja rozpoczęła się o godzinie 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończyła się przed Mszą Świętą o godz. 18.00 w piątek. Jerycho Różańcowe było naszym duchowym przygotowaniem do Uroczystości Odpustowej, którą będziemy przeżywać już w najbliższy wtorek. W Adoracji wzięło udział wielu parafian i pielgrzymów. Szczególne podziękowania kierujemy do Róż Żywego Różańca, które podjęły się czuwania według wyznaczonego harmonogramu. Mieliśmy również możliwość uczestniczenia w modlitwie brewiarzowej prowadzonej przez osoby duchowne z naszej parafii – księży i siostry zakonne.

Dziękujemy wszystkim za piękne świadectwo wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego oraz za ogromny trud całodobowej modlitwy.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy