Złóż modlitwę za zmarłych!

Niemożność udania się – jak w minionych latach – na cmentarze, na groby naszych bliskich zmarłych spowodowana sytuacją epidemiologiczną skłania nas do poszukiwania innych sposobów okazywania miłości naszym zmarłym. Jednym z nich jest ofiarowanie za nich modlitwy, szczególnie tej naszej osobistej np. Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Wieczny odpoczynek jak również wspólnotowej, z których najpełniejszą jest Ofiara Eucharystyczna, przyjęta Komunia Święta oraz modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach. 

Dziś pragnąc odpowiedzieć na potrzeby każdego z nas nasza parafia przygotowała specjalny formularz internetowy, za pośrednictwem którego możemy złożyć naszą modlitwę za bliskich nam zmarłych w “skrzynce intencji”. 

Za zmarłych modlić się będziemy w naszym Sanktuarium wg daty wpłynięcia 2 listopada przed Mszami Świętymi o 12 i 17 oraz w czasie Koronki do Miłosierdzia Bożego o 15:00 w I czwartek i I piątek miesiąca.

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które
zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego, †
i umocnij naszą nadzieję, * że razem z Twoimi wiernymi
zmarłymi wszyscy zmartwychwstaniemy. Przez naszego Pana
Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje
w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki
wieków. Amen. 

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy