10-lecie proboszczowania

W tych dniach mija 10 lat od objęcia urzędu proboszcza w naszej parafii przez ks. Zygmunta Kwiecińskiego. Z tej okazji w niedzielę, 26 lipca 2020 r. została odprawiona Msza św. zamówiona przez grupy parafialne.

Czcigodny Księże Proboszczu!

W dniu dzisiejszym, kiedy uroczyście obchodzimy 10-lecie pobytu w naszej Parafii, niech nam będzie wolno wyrazić słowa Gratulacji, życzeń i podziękowań: po prostu za to, że jesteś tu wśród nas, że patrzysz na nas wnikliwym i bystrym okiem duchowego sternika i kształtujesz nasze dusze i serca.

Gratulujemy Ci pokornej i ofiarnej służby w Winnicy Pana będącej owocem Twojej miłości do Boga i każdego człowieka oraz gorliwością kapłańskiej troski o uświęcenie siebie i powierzonej Twojej pasterskiej pieczy naszej Wspólnoty Parafialnej.

Wyrażamy Ci naszą wdzięczność za wielki trud starania się o upiększanie naszej Świątyni Parafialnej oraz Domu Kapłańskiego – Plebanii.

Składamy wyrazy uznania i wdzięczności za wszystko to, co przez Twoją posługę staje się naszym udziałem. Dostrzegamy i doceniamy Twój wielki trud i poświęcenie podejmowane dla naszego dobra i mamy nadzieję, że Twoja praca będzie przynosiła Chwałę Bogu i piękne owoce w naszym życiu.

Życzymy, aby Twój Patron św. Zygmunt wypraszał Ci u Boga zdrowie, siłę i obfitość łask Bożych do dalszej posługi duszpasterskiej na Niwie Kościoła Chrystusowego wśród nas. Szczęść Ci Boże!

Margaretki
Róże Żywego Różańca