Pielgrzymka Parafialna

W dniach 17 – 18 maja Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w: Gietrzwałdzie, Świętej Lipce i Stoczku Warmińskim. Wszystkich, którzy chcieliby zapisać się na ten wyjazd zapraszamy do kancelarii parafialnej bo bliższe informacje. Koszt wyjazdu to 230 zł.

Adoracja

Tradycją poprzednich miesięcy w pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca maja będziemy Adorować Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Adoracja w tych dniach rozpocznie się o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończy się przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Podczas trwania Adoracji będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiedź w tych dniach od godz. 16.00 do rozpoczęcia Mszy Świętej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z Chrystusem ukrytym pod postacią Chleba Eucharystycznego.