Pierwszy czwartek i piątek listopada oraz comiesięczne odwiedziny chorych

Tradycją poprzednich miesięcy w pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca listopada będziemy Adorować Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Adoracja w tych dniach rozpocznie się o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończy się przed Mszą Świętą o godz. 17.00. Podczas trwania Adoracji będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Informujemy również, że w pierwszy piątek listopada tj. 6 listopada od godzin porannych będziemy odwiedzać zgłoszonych chorych naszej parafii.

Msze Święte w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny

Jak informowaliśmy podczas niedzielnych ogłoszeń w Uroczystość Wszystkich Świętych w Naszej Parafii Msze Święte będą odprawione w następujących godzinach:7.00 – w kościele; 8.30 – w kościele; 10.00 – w kościele; 10.00 – na cmentarzu; 12.00 – na cmentarzu. Natomiast w Dzień Zaduszny jest układ niedzielny Mszy Świętych: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 i 17.00.

Parafialna Pielgrzymka do Wadowic

W dniu 16 listopada br. planujemy zorganizować Parafialną Pielgrzymkę do Centrum Jana Pawła II w Krakowie oraz Wadowic. Zapisywać można się w zakrystii. Szczegóły na plakacie.