Pielgrzymka Parafialna do miejsc sakralnych na Śląsku

Informujemy, że nasza Parafia planuje w dniach 25 i 26 czerwca br. zorganizowanie pielgrzymki parafialnej do miejsc sakralnych na Śląsku. Pielgrzymi udadzą się do: Radzionkowa (muzeum chleba), Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach, Górę Św. Anny oraz do Kamienia Śląskiego. Zapisy w zakrystii.

Nabożeństwa czerwcowe

W najbliższą środę rozpoczniemy miesiąc czerwiec – poświęcony w szczególny  sposób czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tradycyjnie będziemy w tym czasie oddawać cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa  poprzez śpiew Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego. W Naszym Sanktuarium Nabożeństwa Czerwcowe odbywać się będą od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej popołudniowej, zaś w niedzielę o godz. 17.40.

Comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu i pierwszopiątkowa modlitwa za misje

Tradycją poprzednich miesięcy w pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca czerwca będziemy Adorować Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Adoracja w tych dniach rozpocznie się o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończy się przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Podczas trwania Adoracji będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Informujemy również, że w pierwszy piątek będziemy modlić się i wspierać naszymi ofiarami misje i misjonarzy.