Spotkanie dzieci komunijnych

Spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami w ramach przygotowanie do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Pragniemy przypomnieć, że w niedzielę t.j. 25 IX na Mszy św. o godz. 1200 będzie mieć miejsce poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Po zakończonej Mszy św. obowiązkowe spotkanie wraz z rodzicami celem omówienia wszystkich spraw związanych z Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

Czuwanie modlitewne na Jasnej Górze 4/5 października

Jak każdego roku zachęcamy do wzięcia udziału w czuwaniu modlitewnym na Jasnej Górze w Częstochowie, które jest połączone z tzw. Pasterką Maryjną o północy. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po Mszach św.

Zjazd Kół Różańcowych 1 października 2016

Dnia 1 października b.r. w Sanktuarium Matki Bożej Łokietkowej w Wiślicy odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Diecezji Kieleckiej. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszach św.