Effatha zaprasza na spotkanie: Kremówka z Janem Pawłem II

Już w najbliższą sobotę 16 października br. Wspólnota Młodzieżowa “Effatha” zaprasza na spotkanie “Kremówka z Janem Pawłem II” z racji przypadającej w tym dniu 43. rocznicy wybory papieża Polaka na Stolicę Piotrową.  W programie reportaże, prezentacja, nauczanie, muzyka oraz kremówki 😉 Zapraszamy wszystkich młodych do wspólnego spotkania! Będziemy wdzięczni za zgłoszenie przybycia (na Messengerze)

Wyjątkowi goście na modlitwie różańcowej

Dziś, w dniu wspomnienia św. Teresy od Jezusa, w czasie modlitwy różańcowej łączyliśmy się i modliliśmy wraz z siostrami z zakonu karmelitańskiego z Kazachstanu oraz Islandii. Siostry włączały się we wspólne wołanie przez przyczynę Matki Bożej także w językach macierzystych. Pomimo dzielących nas tysięcy kilometrów mogliśmy doświadczyć wspólnoty Kościoła, który rozsiany jest po całym świecie i woła jednym głosem do Boga. Wszystkie dzieci pozdrowiły siostry uśmiechem i pozdrowieniem!