Pożegnaliśmy wieloletniego organistę naszej parafii

28 lutego br. w wieku 82 lat zmarł Zdzisława Reczka, który jako organista służył w naszej piekoszowskiej parafii przez 32 lata. Jego pogrzeb Odbył się w Środę Popielcową o godzinie 14:00. Od godziny 13:30 za zmarłego Rodzina i parafianie zanieśli modlitwę różańcową.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów w Wielkim Poście

Droga Krzyżowa

W czasie Wielkiego Postu będziemy uczestniczyli w nabożeństwach Drogi Krzyżowej: dla dzieci w czwartki o 16:00, dla dorosłych w piątki o 16:00 dla młodzieży w piątki o 18:00   oraz Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o16:15.   Serdecznie zapraszamy!

Środa Popielcowa

Msze Święte w naszym Sanktuarium o godz.: 7:00, 12:00 i 17:00 z obrzędem posypania głów popiołem na znak gotowości wejścia na drogę nawrócenia i pokuty. Wielki Post trwa od Środy Popielcowej do Mszy Wieczerzy Pańskiej Wielkiego Czwartku.

Wsparcie dla Ukrainy

W obliczu działań wojennych, które trwają na Ukrainie wierni parafii Piekoszów nie pozostają obojętni. W Środę Popielcową, 2 marca br. w czasie Mszy Świętych złożyliśmy ofiarę na tacę w wysokości 19 055 zł, która w całości przeznaczona została poprzez Caritas Diecezji Kieleckiej na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Pielgrzymom za ten wielkopostny gest dobroci!