Środa Popielcowa w naszym Sanktuarium.

Msze Święte w naszym Sanktuarium o godz.: 7:00, 12:00 i 17:00 z obrzędem posypania głów popiołem na znak gotowości wejścia na drogę nawrócenia i pokuty. Wielki Post trwa od Środy Popielcowej do Mszy Wieczerzy Pańskiej Wielkiego Czwartku.

Nabożeństwa w Wielkim Poście.

W czasie Wielkiego Postu będziemy uczestniczyli w nabożeństwach Drogi Krzyżowej: dla dzieci w czwartki o 16:00, dla dorosłych w piątki o 16:00 dla młodzieży w piątki o 18:00   oraz Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o16:15.   Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczął się SIÓDMY WIELKOPOSTNY KONKURS PLASTYCZNY

REGULAMIN KONKURSU ZASADY KONKURSU: 1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Przedszkola i Szkół Podstawowych (również spoza naszej parafii). 2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybraną stację Drogi Krzyżowej. Technika dowolna. 3. Każdy uczestnik wykonuje samodzielnie jedną pracę. 4. Termin oddawania prac ubiega 26 marca 2023 roku. 5. Prace składamy u ks. Szymona, ks. Karola lub siostry […]