Uwielbimy Pana – „Całkowite oddanie”

Już 20 maja br. w naszym Sanktuarium odbędzie się modlitewne spotkanie uwielbieniowe z cyklu „Całkowite oddanie” poprowadzone przez chrześcijański zespół „To On” znany z wydarzenia „Uwielbienie w centrum miasta”, organizowanego corocznie w centrum Kielc. Spotkanie rozpocznie 20 maja br., w sobotę Mszą Świętą o godzinie 18:00. Kierujemy je głównie do osób młodych ale chcemy również, aby było ono okazją do dania świadectwa przez wszystkich, którzy pragną uwielbić Boga poprzez śpiew i adorację […]