Imieniny naszego Księdza Proboszcza!

Czcigodny Księże Proboszczu! z racji Twoich imienin przyjmij serdeczne życzenia! Niech święty Patron, który odznaczał się wielką pobożnością i miłością Boga wstawia się i oręduje za Tobą, a Matka Miłosierdzia, pod której okiem posługujesz wyprasza Ci zdroju łask.

Wspólnota parafialna
przy Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia
w Piekoszowie

Eucharystia w intencji Księdza Proboszcza została odprawiona 2 maja br. o godzinie 7:00. Liczne delegacje, w tym ministrantów, dziecięcego i młodzieżowego Rycerstwa Niepokalanej, Oazy Rodzin Domowego Kościoła, Róż Żywego Różańca, Rycerstwa Niepokalanej i Margaretek złożyły naszemu pasterzowi szczere i płynące z serca życzenia. Mszę Świętą koncelebrowali ks. Łukasz Zygmunt, dyrektor Domu dla Niepełnosprawnych oraz księża wikariusze: Szymon i Karol. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście słodkości jak na imieniny przystało. 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy