Imieniny naszego Księdza Proboszcza

We wtorek, 2 maja br. we wspomnienie św. Atanazego w czasie wieczornej Eucharystii polecaliśmy w modlitwach naszego Księdza Proboszcza Zygmunta z racji dnia Jego imienin. Licznie zgromadzeni parafianie a także przedstawiciele różnych wspólnot i społeczności naszej parafii, miasta i gminy m.in. dzieci i młodzież z Rycerstwa Niepokalanej, członkowie Oazy Rodzin Ruchu Światło-Życie, Władze Miasta i Gminy na czele z Panią Barbarą Drogosz, ministranci, członkowie wspólnot Róż Żywego Różańca, Margaretek, Rycerstwa Niepokalanej, Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekoszowie na czele z naczelnikiem Panem Markiem Sorbianem złożyli Solenizantowi na zakończenie Eucharystii serdeczne życzenia. Po wyśpiewaniu życzeń i przyjęciu błogosławieństwa każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Łącząc się w życzeniach dla naszego Księdza Proboszcza polecamy go opiece Matki Bożej Miłosierdzia, jego świętego Patrona Zygmunta oraz wstawiennictwu św. Atanazego. Niech wypraszają mu dary niezbędne do pasterzowania naszej wspólnocie parafialnej.