Imieniny naszego Księdza Proboszcza

We wtorek, 2 maja br. we wspomnienie św. Atanazego w czasie wieczornej Eucharystii polecaliśmy w modlitwach naszego Księdza Proboszcza Zygmunta z racji dnia Jego imienin. Licznie zgromadzeni parafianie a także przedstawiciele różnych wspólnot i społeczności naszej parafii, miasta i gminy m.in. dzieci i młodzież z Rycerstwa Niepokalanej, członkowie Oazy Rodzin Ruchu Światło-Życie, Władze Miasta i Gminy na czele z Panią Barbarą Drogosz, ministranci, członkowie wspólnot Róż Żywego Różańca, Margaretek, Rycerstwa Niepokalanej, Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekoszowie na czele z naczelnikiem Panem Markiem Sorbianem złożyli Solenizantowi na zakończenie Eucharystii serdeczne życzenia. Po wyśpiewaniu życzeń i przyjęciu błogosławieństwa każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Łącząc się w życzeniach dla naszego Księdza Proboszcza polecamy go opiece Matki Bożej Miłosierdzia, jego świętego Patrona Zygmunta oraz wstawiennictwu św. Atanazego. Niech wypraszają mu dary niezbędne do pasterzowania naszej wspólnocie parafialnej.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy