Nasi parafianie wsparli zdolną młodzież

W minioną niedzielę 10 października 2021 roku przeżywaliśmy XXI Dzień Papieski pod hasłem “Nie lękajcie się”. Wysłuchaliśmy listu skierowanego z taj okazji przez pasterzy Kościoła w Polsce. Po Mszy Świętej każdy z nas miał możliwość wsparcia Papieskiej Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która zapewnia stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z uboższych rodzin i środowisk wiejskich. W akcję włączyła się młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania oraz ministranci, którzy tym samym dali wyraz swojej solidarności, troski i zaangażowania na rzecz swoich rówieśników. Młodzież także dla każdej osoby wspierającej fundusz przygotowała drobną słodkość.

Dziękujemy wszystkim Parafianom i naszej Młodzieży: Natalii, Nikoli, Karolinie, Bartkowi, Marcelinie, Natalii, Julii, Natalii, Patrykowi, Dominikowi, Dawidowi, Julii, Matyldzie, Aleksandrze, Wiktorii, Julii, Patrycji za okazaną pomoc.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy