Nasze siostry odnowiły śluby

2 lutego przypada w liturgii Kościoła Święto Ofiarowania Pańskiego. Czytamy w ten dzień Ewangelię o wypełnieniu przepisu Prawa o ofiarowaniu pierworodnego syna Bogu w Świątyni. Przy tym wydarzeniu, kiedy Maryja z Józefem wypełniali ten przepis obecni byli w świątyni starzec Symeon i prorokini Anna. W ich życiu spełniła się obietnica i pragnienie oglądania Boga. Są dla nas właśnie wzorem ludzi oczekujących objawienia się Boga. Dziś także przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcony jest on osobom, które oddały się na wyłączną służbę Bogu “wyczekując pociechy”, którą będzie powtórne przyjście Chrystusa na ziemię. Z racji tego dnia siostry De Notre Dame posługujące w naszej parafii odnowiły swoje śluby zakonne.

Niech Chrystus, oblubieniec i nasza nadzieja błogosławi wszystkim osobom konsekrowanym i otwiera ich serca na doświadczenie Jego obecności i miłości każdego dnia!

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy