NOC ŚWIĘTYCH 2023

31 października w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych odbyło się Nabożeństwo Nocy Świętych, które rozpoczęło się przy ołtarzu na naszym parafialnym Cmentarzu o godzinie 19:00. Odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za wszystkich wiernych zmarłych, którzy tam oczekują zmartwychwstania, po czym w uroczystej procesji udaliśmy się przy świetle lampionów i pochodni do Kościoła, gdzie kontynuowaliśmy naszą modlitwę odmawiając I Nieszpory ku czci Wszystkich Świętych a następnie przy Najświętszym Sakramencie wspólnie rozważaliśmy Słowo Boże i prosiliśmy o wstawiennictwo Świętych przed Bogiem. Po Nabożeństwie przez ucałowanie oddaliśmy hołd świętym i błogosławionym obecnym w relikwiach przechowywanych w naszym Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego, Joanny Beretty Molli, bł. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia i bł. Władysława Bukowińskiego – apostoła Kazachstanu. Liczny udział w modlitwie Wigilii Wszystkich Świętych wzięli kandydaci do bierzmowania, Rycerstwo Niepokalanej.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy