OBCHODY ŚWIATOWEGO TYGODNIA MISYJNEGO: PONIEDZIAŁEK

Tydzień misyjny jest inicjatywą Ojca Świętego, mającą obudzić w Kościele poczucie odpowiedzialności za dzieło ewangelizacji prowadzone na całym świecie wśród tych, dla których orędzie o Chrystusie nie jest znane jak i tam, gdzie należy podejmować dzieło nowej ewangelizacji, czyli ponownego głoszenia Bożej Prawdy. Kościół z natury swojej jest misyjny, otwarty dla ewangelizacji. Dzieci, młodzież, i dorośli zgromadzili się tłumnie na modlitwie różańcowej, aby nie brakło robotników na niwie Bożej, by Bóg posyłał nowych i umacniał tych, którzy z ofiarnym sercem niosą orędzie o zbawieniu w Chrystusie. Dziś łączyliśmy się przez komunikator Whatsup z abp Tomaszem Petą z Kazachstanu oraz z rodziną chrześcijańską z Karagandy modląc się w różnych językach na różańcu.

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy