Odblaskowy Różaniec w Piekoszowie

Dziś w naszym Sanktuarium w Piekoszowie odbyło się bardzo ważne i ciekawe spotkanie z przedstawicielami Policji w ramach profilaktyki bezpieczeństwa i widoczności na drogach skierowanej do najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Obecni byli również Starosta Kielecki Pan Cezary Majcher i Przewodnicząca Rady Gminy Piekoszów Pani Barbara Drogosz, którzy zwrócili się ze szczególnym apelem do dzieci o bezpieczne poruszanie się po zmroku na chodnikach i poboczach dróg, oraz na przejściach dla pieszych.

Dziękujemy bardzo serdecznie Państwu Policjantom oraz wszystkim zaangażowanym w dzisiejszą akcję! Jeszcze raz bardzo gorąco apelujemy do wszystkich, a zwłaszcza do dzieci: ŚWIEĆMY PRZYKŁADEM NA DROGACH!

Mamy nadzieję, że dzisiejsze nasze spotkanie i ODBLASKOWY RÓŻANIEC przyniosą efekt w postaci mniejszej ilości niebezpiecznych zdarzeń na drogach oraz większej świadomości o bezpiecznym poruszaniu się po drogach! Niech ta akcja stanie się stałym elementem naszych październikowych spotkań na nabożeństwach różańcowych i niech idzie w świat dając innym przykład!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom, którzy dziś byli obecni ubrani w elementy odblaskowe! Bądźmy dla innych przykładem! ODBLASK TO NIE OBCIACH 🙂

Jak zawsze można na Was liczyć! Jesteście wielcy!

I oczywiście każde dziecko otrzymało dziś dodatkowo element odblaskowy niech będzie zawsze z nami w widocznym miejscu i niech pokazuje innym, że jesteśmy obecni na drodze!

 

Liturgia dnia

Msze Święte

W NIEDZIELE (w roku szkolnym)
7.00, 8.30, 10.00, 11.15*, 12.30, 18.00**

W NIEDZIELE (lipiec-sierpień)
i uroczystości przypadające poza niedzielą

7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00**

W TYGODNIU:
7.00 i 18.00**

* z homilią dialogowaną dla dzieci

** w okresie jesienno-zimowym, po zmianie czasu o 17:00

Spowiedź

Codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.,
w niedziele – w czasie Mszy św.

w I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca:

  • rano od 6:30
  • wieczorem godzinę przed Mszą Świętą (z wyjątkiem soboty)

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna:
od poniedziałku do piątku przez godzinę po każdej Mszy Świętej.
W soboty, niedziele i uroczystości kancelaria nieczynna.

Zgłoszenia pogrzebu lub do chorego
– o każdej porze dnia

Relacje filmowe

Polecamy